Fotorelacja z targów pracy w ZSRiP!

We wtorek 26 października 2021 r. w budynku Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości odbyły się Targi Pracy zorganizowane przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy we współpracy z ZSRiP w Krakowie.


Była to świetna okazja dla nas by przedstawić sposób działania projektów unijnych, a w szczególności projektu "Kariera z POWERem" oraz "Postaw na przyszłość. Postaw na siebie" pierwszy z projektów jest skierowany do osób młodych, które dopiero wchodzą na rynek pracy.


Nasze stoisko cieszyło się niesłabnącą popularnością, nie tylko ze względu na gadżety, które oferowaliśmy, ale również na spore zainteresowanie darmowymi kursami i płatnymi stażami dla młodych.


stoisko Interkadra plakaty ulotki gadżety torby płócienne
trzy kobiety rozmawiające

Cieszymy się, że mieliśmy okazję bezpośrednio porozmawiać z tak dużą ilością młodych i inspirujących ludzi. Na pewno, dla nas również okazało się to przydatnym doświadczeniem.

Dziękujemy za zaproszenie Małopolskiej Wojewódzkiej Komendzie Ochotniczych Hufców Pracy i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP oraz gospodarzom w postaci Zespołu Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, a przede wszystkim wszystkim wspaniałym uczniom za tak miłe przyjęcie i odbiór naszej oferty.


źródło zdjęć archiwum prywatne oraz aktualności http://szkola.izba.krakow.pl/