Historie Uczestników

Poznaj Sebastiana, który swoją pasję przekuł w dobrze prosperujący biznes. To już kolejny wpis z serii "Historie uczestników", gdzie możesz się dowiedzieć jak Projekty Unijne Interkadra działają w praktyce.

1. Skąd dowiedziałeś się o projekcie?

Poszukiwałem samego siebie, w sieci natrafiłem na propozycje wzięcia udziału w projekcie. Sceptycznie złożyłem uczestnictwo. Okazało się, że się kwalifikuje i wtedy przygoda się zaczęła.

Osoba i cztery psy na smyczy

Sebastian Fabian Salawa, Dr Pet Care

2. Jak wyglądały Twoje spotkania z doradcą zawodowym, pośrednikiem i coachem?

Pierwszy raz w życiu mogłem porozmawiać z osobami, które wykazywały zaangażowanie i chęć pomocy osobie która szukała swojej ścieżki zawodowej. Spotkanie z doradca zawodowym nakreśliło moje mocne strony, spotkanie z coachem uświadomiło mi, że moja asertywność musi się zmienić, a Pani pośrednik czuwała w całym tym całym procesem i była dobra wróżką.3. Doradca zawodowy skierował Cię na tzw. Bon szkoleniowy (forma wsparcia stanowiąca gwarancję skierowania na samodzielnie wybrane przez uczestnika szkolenia pod warunkiem, iż podejmie on zatrudnienie lub otworzy własną działalność gospodarczą) gdzie wybrałszkolenia i jak je wspominasz?

Bon szkoleniowy został udzielony na kurs instruktorski Zoopsycholog - behawiorysta - specjalizacja psy, zaawansowany kurs florystyki i petsitter- hotel dla psów.

Kursy odbywały się w Krakowie i w Katowicach. Zostały przeprowadzone przez profesjonalne osoby, które debiutują na polskim rynku. Poznałem wiele ciekawych ludzi, z którymi mam do dzisiaj kontakt i nierzadko dzielimy się swoimi doświadczeniami i klientami.


4. Jak wygląda obecnie Twoja praca?

Aktualnie prowadzę Firmę o nazwie Dr Care - Sebastian Fabian Salawa

Stworzyłem dwie marki: Dr Pet Care i Dr Flower Care

Moja strona internetowa: https://dr-care.pl/

Dr Pet Care - Zajmuję się opieką indywidualna nad zwierzętami, prowadzę domowy hotel dla zwierząt, udzielam konsultacji behawiorystycznych dla właścicieli czworonogów, głaszczę, bawię się i podskakuje z radością na spencerach ze swoimi podopiecznymi. Mogę robić to co kocham! Sami zobaczcie: https://www.facebook.com/profesjonalnyopiekunzwierzat

Dr Flower Care - Zajmuje się aranżacjami roślinnymi balkonów, tarasów, ogródków restauracyjnych, prywatnych mieszkań i biur. Obracam się w zielonych badylach, przynoszę ludziom radość - bo kto nie byłby zadowolony z zielonych wnętrz ?

Sami zobaczcie jakie tworzę cuda: https://www.facebook.com/DrFlowerCare


Osoba trzymająca kwiat doniczkowy

Sebastian Fabian Salawa, Dr Flower Care

5. Co poleciłb osobom które są na początku swojej kariery zawodowej?

Co polecam? Zaufaj swojej wyobraźni, działaj, a odpowiednie osoby Ci w tym pomogą i idź naprzód!!! To od Ciebie wszystko zależy. Projekt w którym brałem udział był najważniejszym sprawdzianem, który zdałem i idę dalej, pewnym krokiem i z satysfakcja u boku.


Osoba i dwa psy na smyczy

Sebastian Fabian Salawa, Dr Pet Care